Бон шеќер во прав

Шеќерот во прав е одличен додаток за вашите колачи и торти. Бон го нуди најквалитетниот шеќер во прав кој вашите рецепти ќе ги направи уште по вкусни.

Вкусови за секој момент
2736kJ/654cal
Енергетска вредност
65g
Масти
13g
Јаглехидрати
15g
Протеин