Индиски ореви

Индиски ореви

Интересен факт за овој апетисан е што нивното потекло не е од Идија. Тие се оригинално од топлите предели на Централна и Јужнна Америка. Сепак, Индија е еден од најголемите извезувачи на овој апетисан. Тие се едно од најздравите нешта што природата може да ни понуди.

Достапни пакувања

50g, 150g

Набави го овој производ во
твојата продавница.

Контактирајте нé
Heading

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Состав

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Земја на потекло

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Suspendisse varius enim in eros elementum tristique. Duis cursus, mi quis viverra ornare, eros dolor interdum nulla, ut commodo diam libero vitae erat. Aenean faucibus nibh et justo cursus id rutrum lorem imperdiet. Nunc ut sem vitae risus tristique posuere.

Индиски ореви

Интересен факт за овој апетисан е што нивното потекло не е од Идија. Тие се оригинално од топлите предели на Централна и Јужнна Америка. Сепак, Индија е еден од најголемите извезувачи на овој апетисан. Тие се едно од најздравите нешта што природата може да ни понуди.

Може да ве интересира...

Голем избор за
големи насмевки.

Вклучи се на големото семејство луѓе кои го обожуваат БОН. Заедно со нашите дистрибутери и сопствениците на продавниците инспирираме насмевки и здрава исхрана.

Стани дел од универзумот на BON вкусови.
Стани дел од нашата продавачката мрежа.

Контактирајте нé
Кафе, суви сливи, ориз, бадеми